PsihoSex
| PsihoSex a întrebat:

Tuturor celor cu numele de Elena si Constantin, felicitari si La multi ani!

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La mulţi ani şi sănătate multă.
Pa, pa.

| Liviu a răspuns:

Mersi mult de tothappy
Si eu in continuuare urez la alti care ii cheama la felbig grin
Numai de bine`
Si sanatate multahappy

| ellene a răspuns:

Multumesc happy la multi ani tuturor

| AvalohAlyn a răspuns:

La multi ani tuturor sarbatoritilor de astazi! Sanatate, fericire si pace sufleteasca!

| mirunaioana a răspuns:

Multumesc mult! Si din partea mea aceleasi urari pentru ceilalti!

| shadovv a răspuns:

Cea mai buna intrebare de pe ziua de aziwinking

| perla a răspuns:

Multumim mult!

| stefangeles a răspuns:

La Multi Ani! tuturor cu aceste nume big grin

| Aurelia_6050 a răspuns:

Frumos din partea ta să le urezi aici la mulţi ani celor ce poartă aceste nume. Cu toate că eu nu mă numesc aşa big grin La mulţi ani şi din partea mea.

| maduuuu a răspuns:

Multumesc.:X...
La multi ani pentru toti cei cu numele de Elena Si Constantin...si din partea mea:X

| daniela2010 a răspuns:

Eu ma numesc constans si mersii mult...