| VoicuVlad a întrebat:

Vreau sa cumpar Counter Strike Global Ofensive pe steam cu cardul parintilor.Cum sa ii conving sa imi cumpere jocul? sad

Răspuns Câştigător
| Mykymu a răspuns:

Spune-le ca vrei un cadou de Paste. Spune-le ca toti amicii tai au jocul, ca nu poti trai fara jocul ala, ca este un joc super-tare si ca merita sa dai bani pe el. Roaga-te nebuneste de ei si spune-le ca nu sunt niste parinti buni daca nu ti-l cumpara. Spune-le ca jocul ala te va face fericit.
Eu ma rog de ai mei de 2 zile sa-mi cumpere o camera DSLR Canon si simt ca vor ceda in curand... Mult succes si tie!winking
Poate dai si funda daca te-am ajutat. laughing

2 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Sau lasa jocul, iesi afara si practica un sport in aer liber. Foarte bine fac. Banii aia nu sunt munciti de tine si normal ca nu ti-l cumpara.
Sti ce imi place: in ultimul timp in Romania si nu numai au aparut plozi de 13-14 ani(pokemoni vorba lu fratele meu) care numai sa sparga banii parintilor pe jocuri(astia inca sunt ok) dar si aia care baga bani in jocuri pentru iteme, skinuri si de astea. Ma, de ar mai fi plozii de astia inca 20 de ani, eu imi fac statuie de aur dupa ce termin Calculatoare la politehnica. Vrei un joc, munceste pentru el. Ma omulet eu inca nu m-am dus la ai mei sa le cer bani pentru jocuri. Si asa te joci azi, te joci maine dar dupa te plictisesti. Vrei ceva, munceste, strangi bani si ti-l cumperi.
Da sti de ce nu iti da cardul? Sti? Pentru ca dupa ce leaga cardul la cont tu ai fi in stare sa golesti cardul cumparand jocuri si prostii.

| FatUglyVirgin a răspuns:

Cumpara.ti un card paysafe de 50lei