| ralluca15lp a întrebat:

Am instalat Word-ul si totul a mers bine...s-a descarcat, s-a instalat, dar nu imi apare nicaieri : nici pe desktop nici in meniu...din ce cauza? dau funda

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca nu ai bifat sa se creeze iconita niciunde.S-a instalat, icearca sa-l gasesti in descarcari, alaturi de word. Daca il gasesti ia-l si pune-l pe desktop.Trebuie sa fie undeva instalat,imposibil,cauta in descarcari, in my document, poate si in local disc"D", daca nu, instaleaza-l din nou su ai grija daca iti da sa bifezi ceva ca iconita pe desktop.

| Azurry a răspuns:

Uite-te la descărcări și pune-l pe desktop.

| Sp3c1aL a răspuns:

Ce world ai instalat ca sunt multe. intra in c program files si cauta pe acolo