| Cookie_3999 a întrebat:

FUNDA!big grin... Buna
Am o problema.Am incercat sa downloandez programul de instalat photoscape.
Pana aici e bine. L-am downloandat si aoclo la descarcari se incarca,
Cand se termina de descarcat programul nu apare pe desktop, nicaieri straight face
Dau clik pe el aoclo de la descarcari.
Dau clik pe Run ca sa incep iar apoi apare eror straight face
Am facut asta de 10 ori si tot EROR imi da straight face
Si l-am downloandat de pe diferite site-uri sad
Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Funda ?

| RestricT a răspuns:

Uite incearcal pe asta : http://download.cnet.com/......03122.html dai pe Download Now si te da pe alt site si astepti cateva secunde :)
Nu uita cand il instalezi vezi poate iti apare o casuta de bifat > Create a desktop icon sau ceva de genu o bifezi daca iti apare :) Bafta