| cosmii10 a întrebat:

Am o pagina pe facebook sii...nu prea stiu ce poze sa postez..Imi puteti da un link cu poze noi?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| M1hai a răspuns:

Gasesti pe desktopnexus, le poti modifica tu si totul e bine happy

5 răspunsuri:
| Gdeni a răspuns:

Ccauta si u bancuri si toate pozele nesuferite. ia de peacolo ce iti place! si vei fi enervantu nr 1 pe facebook

| DubstepQueen a răspuns:

Http://weheartit.com/
Dai la cauta imagini si cauti ce poze vrei :* Bafta!

| cosmii10 explică:

Daca am dat funda, asta nu inseamna ca nu mai puteti raspunde.Haideti,va rog!