| MaryusCobra a întrebat:

Am si eu o problema cu PC-ul. Cand intru in Metin2, FIFA 2008, sau alte jocuri, le joc 5-10 minute si imi da blue screen. La cateva din ele nu-mi da erorile exacte, dar la altele mi-a dat eroarea "ati3duag.dll" si "bad_pool_header". Va informez ca am asa: placa de baza ASUSTeK A7V600-X, procesor AMD Sempron 2400+ (2GHz), 1,5GRami, placa video amd ati radeon 9200 SE Family 128MB, HDD 80GB (e cam mic hdd-ul dar imi este de ajuns) si sistemul de operare Windows XP SP3. Am instalat toate driverele si stiu ca le-am instalat bine deoarece le-am instalat prin intermediul programului Driver Magician. M-am plictisit sa stau degeaba. Am uitat sa va spun ca se incinge cam tare, am pus mana pe carcasa si este destul de fierbinte incat pot sa prajesc 1 ou in 10 minute. Astept raspunsuri DAU FUNDA!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
1 răspuns:
| Jackster a răspuns:

Singura explicatie logica (in afara virusilor) ar fi un procesor prost racit. (cooler stricat)