| SlenderMan299 a întrebat:

Auziti de unde pot downloada hackuri pentru metin2 dar sa mearga pe ori ce fel de metin2 dau funda!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
1 răspuns:
| XeQt a răspuns:

Salut.Am sa iti dau in link de unde poti descarca Hekuri insa nu sunt sigure ele pot contine virusi sau chiar mai rau Keyloger. http://metin2hack.myforum.ro/hack-uri-metin2-vf14.html