| dullcat a întrebat:

Buna.Aici un apel pentru generatiile Foxkids si Jetix.Pagina Nostalgic de pe Facebook cauta urmatoarele desene animate dublate in romana:

,, Salut! Are cineva casete VHS sau înregistrări cu desene animate de pe FoxKids? Se caută episoade din Jim Button, Walter Melon, Dosarele secrete ale cainilor detectivi, Nemaipomenitul Tick, Pisoiul Eek, Wunschpunsch și Prințesa Sissi. ''

Linkul la postare: https://www.facebook.com/NostalgicToons/posts/8408066347 53969

Toate acestea au fost printre preferatele mele, asa cum au fost pentru multi alti copii. Nu ar fi frumos daca ar putea ajuta cineva si de aici, de pe TPU? Chiar si un share pe Facebook ar fi de folos.Multumesc!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Lupică27 a răspuns:

Si eu sunt generatia fox kids mama ce nostalgie mi-ai dat... din pacate nu pot sa te ajut, nu le am.

| alexm2004 a răspuns:

Cred că sunt câteva episoade pe Youtube, doar verifică și vezi.

| dullcat explică (pentru alexm2004):

Da, de alea stiam, sunt in engleza.Ideea era sa obtina dublarea in limba romana, avand un cu totul alt farmec astfel.De exemplu, se poate cineva uita la Viata cu Louie in engleza? Nu cred, suna prea ciudat. laughing Dublajul realizat de actorii romani face absolut totul.