| hanna420 a întrebat:

Aveti blog? Ce bloguri urmariti? Aici e al meu, astept pareri :)
http://dezradacini.blogspot.ro

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
7 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Foarte tare, dar scrisul ăla mă enervează. Doar eu îl descifrez greu?

| hanna420 explică (pentru LoveSleep):

Multumesc, il voi schimba :*

| Deaad a răspuns:

Mi-a plăcut.Creezi atmosferă,știi să creezi metafore, e interesant.E ciudat și pentru mine, pentru că majoritatea blogurilor care sunt postate pe TPU, sunt prostii. Ăsta m-a impresionat, continuă tot așa.

| hanna420 explică (pentru Deaad):

Multumesc tare mult, chiar apreciez! :*

| syd a răspuns:

Mi se pare mie sau aduce a Eliade?

| Alexandra4500 a răspuns:

Sfatul meu este sa folosesti diacritice, in rest pare interesant. Bafta!

| Şaptepăcate a răspuns:

Prea mare scrisul, pentru inceput.

Urmaresc https://suntgulie.wordpress.com/