| crisssexee a întrebat:

Aveti cont pe youtube? Http://www.youtube.com/9catvideo Dati un SUBSCRIBE si va dau o funda )

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| Detecandy a răspuns:

Numele meu de pe youtube este EmlEmilie

1 răspuns:
| ΔH a răspuns:

De ce sa dam subscribe?
Dam daca vrem noi, si ne plac video-urile uploadate de tine... nu asa ca vrei tu.
Din cate vad, ai doua clipuri, vai de ele... unul cu fotbal (care nu ma intereseaza de nicio culoare), si unul cu After Effect in rusa... la ce ti-as da tie subscribe?