| Alice23 a întrebat:

Ce programe de facut filmulete din poze stiti?
Daca se poate si un link de unde sa-l descarc big grin
Merci!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| L7w7n7d7 a răspuns:

Slideshow adică?
Pro Show Gold

| Alice23 explică (pentru L7w7n7d7):

Da ..slideshow... de unde il descarc Pro Show Gold? :d
Dau funda big grin

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Movie maker ar trebui sa-l ai in calculator deja instalat.

| Alice23 explică (pentru anonim_4396):

Altul... trebuia sa specific ..in afara de asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Movie maker, Sony vegas, Videopad.

| christishor a răspuns:

Cel mai simplu de utilizat e windows moive maker, mai poti face video din imagini si cu camstudio movie maker il gasesti pe site-ul celor de la Microsoft camstudio cautal pe softpedia si o sa fie sigur bun

| PissyAndre a răspuns:

Movee happy Numai bine

| Eumembru a răspuns:

Hmm...pai cred ca powerpoint si din desktop il descarci... funda?