| Hardy2000 a întrebat:

Imi ziceti un site de unde pot descarca pozde desktop pentru LEPTOP.Am gasit si eu site-uri dar pozele se vad sterse iar la altele mici, apropo vreau sa fie cu masini sport sau din astea nu poze de fete. Site cu pozle cele mai belea primeste funda

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E greu sa dai si tu un search pe google la
"wallpapers"? Iti gaseste sute, mii de poze.

| Hardy2000 explică (pentru suntserios):

Am dat dar ti-am zis pozele sunt foarte naspa si se vad sterse

| Matei_Pojala_1993 a răspuns (pentru Hardy2000):

Intra pe isuHunt si vezi ca in stinga undeva este o lista unde scrie games, movie..., dar tu dai pe pictures, apoi scrii la search ''HP wallpapers" si alegi si tu pe prima din lista de exemplu.bafta! si nu uita sa dai vot. terog!

| Hardy2000 explică (pentru Matei_Pojala_1993):

Stai sa ma uit
Mia dat cineva un site am gasit poze bune sa vad acum si pe ale tale laughing

| Hardy2000 explică (pentru Matei_Pojala_1993):

Amice nu prea imi plac uite aci poza de poza http://www.stylexp.ro/concept/wallpapers/auto-c-12.html

| Matei_Pojala_1993 a răspuns (pentru Hardy2000):

Ata e nimic pe langa ce am eu!

| Matei_Pojala_1993 a răspuns:

Intra pe isoHint si scrie wallpapers