| KitKat15 a întrebat:

TPU! Am o intrebare mai ciudata. De curand, de 2 zile de fapt, mi-am facut un blog. ( http://blogulmeurandom.blogspot.ro/ ) Cum l-as putea promova, astfel sa pot avea mai multi vizitatori? :)
Astept raspunsurile voastre. >:D

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| RetardedRacoons a răspuns:

Promoveaza-l pe facebook, asa aduni macar cativa prieteni. Apoi incearca sa lasi comentarii relevante pe alte bloguri caci daca oamenilor li se pare interesant/amuzant ce ai spus te vor vizita doar ca sa vada ce scrii.
Ar fi o idee sa te muti pe platforma wordpress, sau macar permite comentariile cu Nume si adresa site caci multi n-or sa stea sa-si faca conturi pe tot felul de site-uri doar ca sa-ti poata lasa un comentariu.

forum.retardedracoons.com

1 răspuns:
| Icar25 a răspuns:

Cauta pe internet ceva despre SEO (cuvinte cheie, linkbulding, backlinks)