| anonim_4396 a întrebat:

am un samsung galaxy s si as vrea sa stiu cum pot pune meniul in romana dar si cum pot sa faca cartela sa mearga in el.multumesc anticipat

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| Liolic a răspuns:

Vezi daca esti blonda?
asculta in partea dreapta sau stinga este loc pentru a pune cartela. pentru a introduce romaana trebuie sa intri in setari si mai vezi tu!

| blonda02 a răspuns (pentru Liolic):

Mda ce sa zic creca ce spui tu stiam si chiar daca sunt blonda totusi nu cred ca as pune un raspuns asa prost ca al tau si sa te astepti sa-ti dau funda...