| ALEXROMANIA36 a întrebat:

As dori un editor video gratuit, dar sa fie si ok, adica cat de cat mai avansat, in afara de shotcut, davincisolve (cred ca asa ii zicea) sau hitfilm4express. Daca stiti un link. Multumesc anticipat!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| alaraudarbuns2 a răspuns:

Poti lua suita de la Adobe din versiunea sub 2017, deoarece poti prelungi trial-ul. De ex: daca ajungi la 1 zi trial ramasa, mergi in folderul lui, si ai acolo cv application.xml parca, si editezi 2 cifre aleatorii din serialnumber si se reseteaza la 7 zile. Gasesti tutorialul pe internet. Pentru versiunile 2018 si 2019 nu stiu cum sa le prelungesti. Daca vrei sa piratezi un program, ai mare grija ce pach-uri mai are in folder, unele pot fi trojan, si asa iti virusezi calculatorul. Iti recomand Adobe 2017 sau 2015. Succes, astept mesaj in privat daca mai ai nevoie de ceva. Succes