| Maria_Anna_1999_rxo5 a întrebat:

as vrea sa stiu daca pot gasi pe net imagini cu fundal pentru ceas... acel carton care e inauntrul ceasului si pe care st scrise numerele...

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| siriusblack98 a răspuns:

Buna.In oras exista la toate colturile papetarii.Te duci acolo si vorbesti despre acest lucru iar ei vor face acel carton din interiorul ceasului cu poza sau imaginea dorita de tine.

2 răspunsuri:
| ANDA135 a răspuns:

Se gaseste aproape oriunde

| Maria_Anna_1999_rxo5 explică:

Stiu ca se gaseste aproape oriunde... dar eu voiam sa scot ceva la imprimanta