| Beibyyyyy :-x a întrebat:

As vrea si eu ceva imagini de fundal pentru telefon:X

fundita

Răspuns Câştigător
| justme_2012 a răspuns:

Http://www.zedge.net/
scrii modelul telefonului apoi iti va aparea pe categorii tot ce suporta tel tau:)
videoclipuri, imagini de fundal, sunete

1 răspuns:
| NoName_3427 a răspuns:

Http://gallery.mobile9.com/

da un click pe link-ul de mai sus si o sa gasesti acolo un spatiu de unde trebuie sa selectezi modelul telefonului pe care il ai si langa trebuie sa selectezi ce vrei sa cauti, in cazul tal 'wallpapers'... apoi dai 'go' si daca nu o sa iti placa nimic din ce gasesti acolo o sa vezi un spatiu in care poti scrie ce fel de imagini cauti... sper sa te ajute:)