| AnonimBaby a întrebat:

Buna TPU.Ce program de editat video imi recomandati?(prefer ceva care are incluse efectele "zapada, ploaie" etc.
FUNDA!batting eyelashes

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| pinpointer a răspuns:

Ce cauti tu nu stiu in ce masura exista dar daca te pasioneaza subiectul si vrei rezultate realiste incearca sa inveti programe ca Adobe After Effect sau Premier Pro sau Sony Vegas si lista poate continua.

3 răspunsuri:
| ValiTCM a răspuns:

Poti incerca asta http://www.wizdownloads.com/download/Windows/magix-movie-edit-pro/ sau mai e pentru avansati Combustion3.

| Nadynaa a răspuns:

Sony Vegas Pro 9 este cel mai bun dupa parerea mea!

| roSenD99 a răspuns:

Muvee reveal