| WTFAAA a întrebat:

Imi recomandati si mie un program de editat video? Adica cu efecte, cu incetinitorul si toate cele. Merci

Răspuns Câştigător
| XDead a răspuns:

Daca le ai cu programele iti recomand After Efects sau Sony Vegas. Daca vrei ceva mai simplu incearca Movie Maker. Bafta!

2 răspunsuri:
| noi3 a răspuns:

Sony vegas,
avs video editor.

| Lucrian a răspuns:

Pinnacle, Sony Vegas - doar pentru profesionisti. Daca nu esti profi, nu-ti recomand pentru ca n-o sa stii pe ce sa apesi in interfata. La Pinnacle o sa ti se para ca nici nu ai pe ce apasa.

Movie Maker cred ca ar fi indicat pentru tine (asa cum a spus si Kyddy)