| Ronaldoo a întrebat:

o intrebare usoara:va rog imi dati un link de unde sa downloadez un program de modificat, editat poze gen photoshop sau si photshop! va rog sa fie bun dau si funda si vot!
P.S=Va rog sa fie stilat, adica mai ciudat sa fie frumos un link sau ceva orice

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
4 răspunsuri:
| Petrica44 a răspuns:

Aici ai ultima versiune a lui CS6, originala si cu licenta valabila pentru 6 luni.
http://labs.adobe.com/downloads/photoshopcs6.html

| Alexoutza a răspuns:

Http://www.photoscape.org/ps/main/download.php.
De aici downloadezi ''PhotoScape''. Este extraordinar, il folosesc tot timpul pentru a edita poze. Te pup:)