| Fundă25 a întrebat:

Vreau sa imi dati si mie un program de editat poze, dar cu ajutorul caruia sa pot marii sanii.
Adica, am vazut un tutorial pe youtube si cu Photoshop, se mareau sanii unei fete dintr-o anumita poza. La mine nu merge sa downloadez photoshop, asa ca, daca stiti, dati-mi alt program, va rog.
Multumesc anticipat:*.

8 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Haha asa vreti voi sa atrageti baieteii pe net? normal,ca multe dintre voi sunt frumoase doar in photoshop,cand va vedeti cu baietii fata-n fata aveti acnee si forme zero,good point,traiasca tehnologia, dar nu degeaba Marilyn Monroe ramane un etalon de frumusete in istorie, pentru ca nu avea 60 de operatii,nu baga "steoroizi",era frumoasa natural,nu ca fetitzele din ziua de azi. Draga FUnda nu am nimic cu tine doar am vazut prea mult diferenta dintre machiata si demachiata dintre bine imbracata si cand e dezbracata fugi deci concluzia? fiti dracul naturale, nu e o rusine sa fii urata, rusine e sa fii urata si complexata

| GuitarCutie a răspuns:

FotoFlexer,Photoshop,PhotoInstrument.The besest

| ucatati a răspuns:

Cel mai bun e Adobe photoshop...dar daca nu, poti folosi photoscape. succes.

| Criiiisss a răspuns:

PhotoInstrument :*.Cel mai bun! Maresti sanii, te faci mai slabuta, lungesti parul si modifici nuanta! Tot ce vrei:*

Răspuns utilizator avertizat
Întrebări recente