| Wonderland a întrebat:

Buna TPU :x ce parere aveti despre http://www.profund-antianalfabet.blogspot.com/? accept orice fel de pareri : critici, laude, orice :D

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| FreelancerTony a răspuns:

Uite ca am aflat si de noul episod de la RObotzi, uitasem sa-mi verific mailul.

Headerul site-ului are un aspect placut, desi cred ca mananca destul de multa banda. Oricum esti pe blogspot si nu te afecteaza asta.

Ce nu imi place e faptul ca pe sidebar-uri (barile laterale ale continutului) ai niste wiget-uri care sunt deplasate si nu se incadreaza exact.

In al doilea rand incearca sa scrii mai constructiv, cu paragrafe, si sa incadrezi mai frumos pozele.

Bafta!

| DdAndreea a răspuns:

Este dragut blogul happy.

Dar pentru a fi un blog exceptional mai ai de lucrat :*

Imi place topul pe care l-ai facut intr-un anumit articol :

Zece lucruri care ma fac fericita:
1. Muzica;
2. Ciocolata neagra;
3. Zilele ploioase;
4. Amurgul (a NU se citi Twilight);
5. Cititul;
6. Sa fac oamenii sa zambeasca;
7. Sa rad cu pofta;
8. Sa ma plimb cu rolele pe-o strada goala;
9. Sa vorbesc cu persoane care ma inteleg;
10. Sa fiu eu insami.

Inca o intrebare mai am daca se poate blushing :

Ce font folosesti pentru titluri? [ " sa zic asa " ]

Multumesc anticipat :*.