| CrespoCristiano82 a întrebat:

Sunt foarte nedumerit in legatura cu un lucru. Mi-am facut un cont pe YouTube pentru a putea posta comentarii la videouri postate de alti utilizatori. Am reusit sa las comentarii intr-un final insa comantariile mele nu le pot vedea decat daca sunt logat in contul creat. Prin urmare comentariile mele nu sunt publice, nu sunt vizibile. Exista vreo optiune care le poate face publice asa cum si eu la randul meu pot citii comentariile altor utilizator in timp ce nu sunt logat? Va multumesc.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
1 răspuns:
| herbil6 a răspuns:

Da trebuie sa-ti apara dupa ce pui mesaj public privat doar prieteni etc