| Bebu a întrebat:

Ce imi trebuie ca sa pot vedea clipuri de pe net (youtube de exemplu) pe PSP? Multumesc anticipat!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

...nimic!
doar sa prinzi wirelles si sa faci update la flash player!
. singura chestie care iti tr e internet wirelles!

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Depinde daca telefonul tau suporta flash player!
oricum... youtube are si site de mobil. care merge si fara flash player!
scrie flash player download pe google (de pe telefon ) si vezi daca exista o versiune compatibila cu mobilul tau!

| Cretaker a răspuns:

Un cablu de date.

| Bebu explică:

Internet am, dar cum fac update la flash player?