| •.•°..::paffy::..•.•° a întrebat:

Cum pot adauga clipuri pe youtube? big grin mersi anticipat dau funda :X

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Dand sus la incarcati si completand cerintele care apar.
Sau mai usor pe linkul asta:http://upload.youtube.com/my_videos_upload

Numai bine

6 răspunsuri:
| LOLA33 a răspuns:

Iti faci mai intai cont youtube, iar apoi dai pe un buton ce scrie Upload. Clipul trebuie sa fie de maxim 10 minute.

| Onutzyk a răspuns:

Iti faci cont [fara nu poti si trebuie sa ai si peste 18 ani si in momentul in care pui videoclipul tb sa fii logat], apoi dai "incarcati [scrie undeva sus in dreapta], alegi modul in care vrei sa incarci clipul [de pe comp sau pe moment de pe web], il incarci, adaugi descriere si astepti sa se incarce filmul dupa care dai "Salvati modificarile". Pt siguranta ca videoclipul va fi salvat, mai asteapta 2 min.

Succes!

P. S: Sa nu uiti de cont! nu poti fara elwinking

funditabatting eyelashes?
Pls :O3

| sunset a răspuns:

Trebuie sa te inregistrezi. Apoi intri pe profilul nou creat si poti adauga clipuri.Sa nu uiti dupa ce te inregistrezi sa confirmi adresa de email.

| parfum11 a răspuns:

Dai sus acolo pe "upload" - upload video. funda :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu
1. iti faci cont
2. te loghezi
3. undeva sus trebuie' sa apara browse/upload
4. dai pe upload
5. dai videoclipu' care vrei
6. SI GATA~!

fundita?:X puppy dog eyes

| YoungMoneyWeezy a răspuns:

Facndu-ti un cont.