| DoarEu291 a întrebat:

Cine e in Junimea? Vreau si eu. laughing

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
7 răspunsuri:
| Admunssen a răspuns:

Junimea era o editura si nu o persoana. Asa ca intrebarea corecta ar fi fost "Ce e Junimea?"

| AlexDFY a răspuns (pentru Admunssen):

Daca nu stiti nu vorbiti in ***, junimea e un grup pe facebook, dar nimeni decat cei care sunt in el il pot vedea, si poti intra in el doar cu invitatie

| Admunssen a răspuns (pentru AlexDFY):

Uite ca Junimea nu e doar "ceva pe Facebook" E si asta. Intelegi? https://ro.wikipedia.org/wiki/Junimea

| AlexDFY a răspuns (pentru Admunssen):

Ba frate ma omori, tu vorbesti de 1863, noi vorbim de facebook, lasa te pls

| Admunssen a răspuns (pentru AlexDFY):

Nu am dedus asta. Intrebarea ta este doar asa: "Cine e in Junimea? Vreau si eu." Nu ai pomenit nimic de Facebook si nici de 1863 big grin big grin big grin big grin

| Admunssen a răspuns:

Am spus deja ca intrebarea ta e aiurea. Depinde de ce intereseaza pe fiecare.
https://ro.wikipedia.org/wiki/Junimea
Asta nu mai tine de Facebook

| RealRap a răspuns:

E un grup de facebook. Hai ca te bag eu, da-mi fb. pe privat.