| Alexutu11 a întrebat:

Cine imi poate da va rog frumos niste key si parola pentru eset smart security 4 (username si parola) sau un program care actualizeaza automat. ( gratis daca se poate) va rog frumos am mare nevoie! multumesc anticipat.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
1 răspuns:
| RoSupermanTeam a răspuns:

Salut cea ce ceri tu se numeste virus nu exista antivirus adevarat daca folosesti chestii de genul ( crack, program-ul de mai sus mentionat de tine exemplu.
Pentru cel mai bun antivirus si gratuit descarca Microsoft Security Esential de pe pagina oficiala e gratis si in plus nu esti obligat sa cumperi licenta sa stergi nu stiu ce anumit virus gasit in fisierul exemplu c:\etc. Microsoft nu inventeaza virusi pe cand cei cu avast si tot asa au facut virusi ca sa le cumperi programul un antivirus original si bun e cel mentionat de mine bafta