| Vanzari_Pantofi_1989 a întrebat:

Cine imi poate spune cum ma pot autentifica pe un hub DC++? M-am conectat pe hubul respectiv, dar daca vreau sa descarc ceva, imi spune ca pentru a putea descarca trebuie sa ma autentific pe server... thinking

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
1 răspuns:
| rebelmonk a răspuns:

In primul rand deschizi dc++ si ai sus o iconita care daca pui cursorul pe ea scrie settings dai click pe ea apoi la subramura general si la nick scrii asa: [ro][sb][rds] liviu (in loc de sb pui din ce judet esti iar rds pui de la cine ai tu net) sper ca ti-am fost de folos