| TiberiuFasole a întrebat:

Cine-mi da o poza cu o motocicleta smechera?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Cred ca-ti ajung astea: https://www.google.ro/......ps?/search

| TiberiuFasole explică (pentru Ronnix):

OMG prea faine. Funda.

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fix a10-a e cea pe care o vreau eu. E asa cool,.,,

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing Acum să vezi ca și-o pune la profil pe a 10-a

| anonim_4396 a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Ar fi ceva...

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum ar fi o motocicleta cu Sebastian?

| anonim_4396 a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Hihiiiiiiiiiiii...aaaaaaaah, ce frumooossss. aaaaw, Sebas-chan.

| Cretu_Catalin_1982 a răspuns:

Uite aici link cu multe motociclete si fete :)) http://www.ridesonfire.com/