| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce program pot sa descarc muzica de pe Youtube in format mp3?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| Bogdanux a răspuns:

Vdownloader, iti descarca atat MP3, cat si formate video.

2 răspunsuri:
| omide a răspuns:

Intra pe http://download.rnt.ro la multimedia si vezi ce gasesti pe acolo

| darkangel_3668 a răspuns:

Cu listen to youtube intri acolo si transformi orice in mp3