| jhghkj a întrebat:

Stie careva un vreun program cu care poti sa descarci muzica de pe youtube in format mp3? si daca da, da-ti-mi si mie linkul ala de unde pot sa l descarc. mersi.

4 răspunsuri:
| Shenn a răspuns:

Www.listentoyoutube.com

iti trebuie doar linkul de la film, de restul se ocup site-ul.

| LoStEyEs a răspuns:

Http://youtubedownload.altervista.org/
cu programul asta poti sa descarci si muzica si videoclipuri. Dupa ce descarci programul, o swa se deschida singur.Ca sa descarci muzica sau videoclipuri trebuie sa copiezi site-ul video-ului, iar daca vrei muzica bifezi casuta cu muzica (o sa scrie mp3 format ), daca vrei videoclipuri bifezi casuta cu video ( o sa scrie format mp4 ).
Am si eu acest program si sunt foarte multumita de el :)
Sper ca te-am ajutat;)