| SERIALS a întrebat:

Cum poti acumula mai multe like-uri la o pagina pe facebook? Spuneti ceva smecherii...

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
5 răspunsuri:
| Alina_Maria_1994 a răspuns:

Simplu trimiti invitati happy da-mi numele pagini ca te ajut eu cu ceva like-uri

| SERIALS explică (pentru Alina_Maria_1994):

Ti-am trimis mesaj

| Shindan a răspuns:

Poti sa le cumperi direct. Platesti cash. Uite : http://www.buylikesandfollowers.net/buy-facebook-likes-cheap.html

| SuperSky173 a răspuns:

Exista mai multe metode.
1) Iti poti distribui pagina pe siteuri ca twitter, yahoo sau pe faceboockul tau personal etc...
2) Le poti cumpara.
3) Ceri promovari (Sanse mici sa fii promovat daca nu ai continut de calitate).
4) Postezi lucruri interesante.
5) Postezi continut unic.
6) Postezi des si esti activ.

Sper ca te-am ajutat