| ShiroNeko a întrebat:

*Daca am gresit-o,scuzati categoria*
De doua zile,cand intru pe -google images- de pe Opera * da, sunt obisnuita cu Opera * totul arata asa:
http://i.imgur.com/DQ5rhOu.png
Pai asa arata -google images- de pe calculatorul vechi pe care-l foloseam la 7 ani. Ce se intampla?(;-; ) Inainte nu arata asa, ci arata cum arata Google Chrome.Deci cand intru pe Google Chrome * rare ocazii * si caut imagini pe -google images- totul arata asa :
http://i.imgur.com/KphLoZQ.jpg
Cum fac sa-mi apara asa imaginile si pe Opera din nou?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
4 răspunsuri:
| Ruxandra15 a răspuns:

Ai umblat la setari cumva?

| ShiroNeko explică (pentru Ruxandra15):

Nu am umblat.Nu am avut niciun motiv s-o fac.

| Ruxandra15 a răspuns:

E greu de stiut de ce iti apare asa. Ai instalat ceva in ultimul timp?

| ShiroNeko explică (pentru Ruxandra15):

Uhm. am incercat sa instalez niste chestii * Botanicula * dar nu am reusit si am anulat pentru ca asteptasem 2 ore si jumatate si dupa atata timp de asteptat mi-a dat eroare.Dar asta a fost acum vreo. nu stiu. o saptamana? in fine, in decursul saptamanii trecute.Asta e singurul lucru pe care n-am reusit sa-l instalez.Nu mai tin sigur minte daca n-am incercat sa instalez si altceva, dar nu cred.