| Adryan657 a întrebat:

Dau funda cui imi spune un program de inregistrat muzica (nu orice program de genu printscreen pentru poze)

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
1 răspuns:
| RakuNinjaku a răspuns:

Adobe audition ar fi unul dintre cele mai bune pentru amatori ar mai fii si Cubase dar e pentru profesionisti nu ai sa poti face nimic cu el fara un mixer si scule profesionale!