| Trăie a întrebat:

Ce program este cel mai bun pentru inregistrat muzica >rap?:

3 răspunsuri:
| CastronulCuCeapaVerde a răspuns:

Depinde de ce vrei, daca vrei sa iti faci propriile melodii si ai deja niste negative poti folosi Audacity, gasesti mai multe despre el pe Google. Daca vrei sa-ti faci proprile negative poti folosi FruityLoops Studio doar ca te atentionez ca FruityLoops ii foarte complex si profesional. In schimb Audacity ii un program dragut unde poti inregistra cu microfonul peste un negativ.

| AnnღdraaღaaaA a răspuns:

Audacity NU e bun. Ok inregistrezi dar cand salvezi iti salveaza in format *aup, adica poti asculta ceea ce ai inregistrat in audacity si nici nu le poti uploada undeva. Ieri am descarcat si eu un program d einregistrat si este foarte bun! se numeste Cool Edit Pro 2.0. acesta ti-l recomand cu caldura! Have a good night

| TupacShakurAmaru a răspuns (pentru AnnღdraaღaaaA):

Daca ai fi informata si daca ai fi folosit mai mult programul ai fi aflat ca se poate salva si mp3, downloadand un dll numit lame, special pentru audacity, si te doare la basca.