| Depay a întrebat:

De ce pe Facebook la Top Eleven cand vreau sa fac un meci amical cu un prieten imi zice "Nu poti juca alte meciuri amicale cu acest prieten.Alege alt prieten." Si nu am jucat nici un meci amical.Si asa imi fac la toti prieteni.
Soluti?
Nu uit funda!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| Redd a răspuns:

Acel prieten a avut 4 meciuri in acea zi (limita este de 4 jocuri in 24h) happy