| GumitzaXD a întrebat:

Deci...in cealalta intrebare toti nu au inteles aboslut nimic.Sunteti ff pr__deci in priu rand MikeAlexis eu si cealalta suntem fete! asa.DECI reformulez. o prietena de-a mea mi-a cerut un sfat, si eu nu stiu ce sa ii spun, spuneti-mi voi. Uitati intrebarea ei:

Eu am 2 prietene Alina si Andreea sunt pr. mele cele mai bune ...Pe andreea o cunosk de cand aveam 5 ani Jur si pe alina o cunosk de vreo 3 ani mai putin.de obicei alina si cu andreea de mult timp.nu prea se intelegeau acum.se inteleg f.bine. inainte vara eu cu alina ne certam f. des cu andreea si ramanea mereu singura pentru. eu cu Alina aveam un juramant prostesk si aiurea ca sa nu ne lasam niciodata balta.ca inainte alina era pr. mea cea mai buna...vara andreea se simtea. mai departata de mine si Alina. si acum o luna alina se simtea.departata de mine si andreea. Si iata ca acum e randul meu` dar. tocmai am venit de afara si eram in bloc si le-am spus ca ma simt f. departata de ele.si ca nu stiu ce se intampla. si ne-am certat si eu am hotarat. sa numai stau afara.sa stau in casa singurra.si acum imi vine sa plang. Jur! si nu stiu ce sa fac.

Dau funda! si vot pup.mersi anticipat

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Nici eu nu am inteles nimic!
1. in primul rand locul acestei ''intrebari'' (nu vad intrebarea )era la conversatii
2. Nu MOLESTA VERBAL usherii de pe TPU! Si-au rapit 5 minute din viata lor ca sa-ti raspunda tie!
3. De ajutat nu ajuti pe altii : ai 35 de raspunsuri din care nici unul considerat castigator si 57 de intrebari. In concluzie, mai mult ceri ajutor decat ajuti asa ca fara jicniri!
4.Toti cei care au raspuns la intrebarea ta au lasat la o parte, chiar si pentru cateva momente, interesele si grijile proprii pentru a-ti oferi un sfat, o solutie, o vorba buna sau macar pentru a-ti lumina chipul cu un zambet.
5. Spune-i prietenei tale sa Scrie corect ROMANESTE - nu se intelege nimic din acea ''intrebare''
6. Este momentul sa faci ceva CONSTRUCTIV! De ex.citeste o carte ...macar de bucate, gateste ceva, joaca un joc pe calculator, uite unul: Imbraca vedete aici http://looklet.com/
Prelucreaza poze - iti dau eu cate programe vrei, si asa poate uita si prietena ta ca trebuie sa planga.
7. Spune-i prietenei tale sa stea o perioada singura si atunci va vedea cine ii este cu adevarat aproape o va cauta cu siguranta!