| Biancays a întrebat:

ma cam plictisesc si vreau sa ma mai amuz putin.De ce intamplari amuzante ati avut parte vara asta? laughing Fundaa la cea mai amuzantaa

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toata vara am stat cu bff-ul meu si ne-am distrat pe masura desigur nu au existat doar intamplari amuzante dar asa au fost majoritatea : incepand cu porumbul dansator si continuand cu multe multe intamplari funny :3

| Biancays explică (pentru anonim_4396):

Aww puppy dog eyes

| anonim_4396 a răspuns (pentru Biancays):

Eh laughing) ^^

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... eram al mare cu sora mea si ne stropeam una pe alta si dintr-o data sora mea mi-a dat cu o alga in gura n-am mai putut de ras amandoua a fost superrrr big grin

| maria999 a răspuns:

Pai.....ca sa incep cu inceputul eu si cu prietena mea am fost la mare cu parintii si cand am fost la plaja era un baiat cu bunicul si tatal lui pe plaja si tipul se uita dupa mine si prietena mea si in timp ce prietena mea o dadea pe mama cu lotiune de plaja eu il ascultam pe bunicul baiatului care spunea ceva de genul ``Daca vrei poti sa te duci langa fete pe rugojine si sa mai faceti si voi una alta sa mai vorbiti`` (la noi se referea sigur pentru ca se uita inspre noi si in jurul nostru erau numai mosi si babe).Pe mine m-a buvnit rasul si cand i-am povestit prietenei mele am ras impreuna vreo 2 ore.