| anonim_4396 a întrebat:

Hei. Am și eu o problemă cu o rețea de socializare. Am un prieten, îl am la prieteni pe Facebook, dar nu pot vedea postările puse/distribuite pentru prieteni, le pot vedea doar pe cele cu (,) "caracter" public. Îmi poate spune cineva de ce?
Mulțumesc!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| farfuriaverdex a răspuns:

Exista o setare prin care poate limita accesul tau la postarile lui catre prieteni chiar daca esti in lista lui.

| Blastphemy a răspuns:

Din ce știu, poată să excludă anumite persoane ca să nu vadă postările dorite.