| greenz0ne a întrebat:

Care imi spune de ce nu poate vedea nimeni pozele distribuite de mine pe facebook? de ex, x a pus o poza eu vreau sa o distribui dar nu o vede nimeni sad. e facut tot public, sa vada toata lumea s.a.m.d. straight face

3 răspunsuri:
| DanielBalan a răspuns:

Esti sigur ca nu le vede nimeni, adica ai intrat de pe alt cont pe profilul tau sa verifici? Intra la setari de confidentialitate si vreifica cine iti poatevedea postarile. bafta!

| faramatania a răspuns:

Ca să verifici cum se vede, dai click pe rotița din dreptul "jurnalului de activități"apoi click pe"vezi ca..."iar aici vei vedea cronologia ta pentru public, dar și pentru o persoană anume pe care o inserezi sus în spațiul de căutare aferent(adică dai click pe"vezi ca o persoană specifică"dintre prietenii tăi, evident)și vei ști cu siguranță dacă se vede sau nu, sau mai bine zis cum se vede, funcție și de setătile pe care le-ai făcut anterior diverselor postări.Acesta este modul de verificare, sau un mod de verificare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi bine ca, pentru a sti cu siguranta daca o vede cineva sau nu sa dai "refresh" iar apoi, sa te uiti daca se vede sau nu, iar pentru siguranta sa intrebi un prieten. God bless! happy