| Nebunnu_SoNny_1996 a întrebat:

Acum 2 zile mi-am deschis un forum si nu stiu cum sa fac rost de membri... ma puteti ajuta?
www.rzee.org/forum

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
12 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai la ce ai deschis forumul daca nu ai baza? Exact membrii! Cu ce sa te ajutam? Daca forumul este interesant, te gasesc ei (membri)pe tine si se inscriu fara sa-i mai cauti tu! Si site-urile mari duc lipsa de membri activi! Nu te poate ajuta nimeni, doar tu te poti ajuta cu ceea ce scrii in forumul tau.Membrii vin ei singuri daca scrii bine!

Succes!

| Nebunnu_SoNny_1996 explică (pentru neluL):

Forumul este unu de gaming... si vreau niste sugestii cum sa il populez

neluL
| neluL a răspuns (pentru Nebunnu_SoNny_1996):

Muncesti singur, pentru inceput creezi topicuri cu probleme rezolvate din gaming! Am zis si repet, membrii vin ei singuri daca scrii bine! Vin de placere si apoi pentru faptul ca postezi lucruri interesante pe forumul tau, nu poti sa-i aduci cu forta, eventual organizeaza concursuri cu premii, asta se practica mai nou!

| IFlorin97 a răspuns:

Ai server? daca nu ai gaseste un server la altu si vezi peacolo sugestii plaginuri, cred ca gasesti pe altii care nu dau bani si pe un domeniu, dar sa stii ca numele nu e prea interesant.

| IFlorin97 a răspuns:

Si incearca una din platformele ip board sau (phpbb3 cu tema we_clearblue) cea mai misto tema phpbb3 dupa parerea mea.

| Nebunnu_SoNny_1996 explică (pentru IFlorin97):

Toate numele erau ocupate si m-am gandit la asta cu timpu se poate schimba...
Serer nu prea am gasit.

| Nebunnu_SoNny_1996 explică (pentru neluL):

Sa scriu bine la ce te referi? Romana?

| Nebunnu_SoNny_1996 explică (pentru IFlorin97):

Nu am ipb am domeniu.org platit + webhost platit...

| IFlorin97 a răspuns (pentru Nebunnu_SoNny_1996):

Vad ca ai phpbb3, nu iti place we_clearblue? mie mi se pare foarte accesibila

neluL
| neluL a răspuns (pentru Nebunnu_SoNny_1996):

Nu! Sa scrii lucruri interesante, rezolvari grele ale problemelor aparute in gaming, rezolvari care sunt rare in google si pe langa asta bineinteles scrise corect gramatical.

| Nebunnu_SoNny_1996 explică (pentru IFlorin97):

Imi este destul de buna tema pe care o am...

| MskDesign a răspuns:

Incarca-l bine cu subiecte captivante pentru sectorul care a fost facut foumul.Cand esti sigur ca esti gata incepi cu publicitatea, daca se poate chiar agresiva.Cu siguranta ca daca forumul va fi bun, lumea va intra.