| Ramo137 a întrebat:

Hei, unde pot citi carti online gratuit, in lb. romana? Exista site-uri de acest fel?
Dau funda daca merg site-urile si pot citi carti. Insa carti reale nu de pe wattpad...

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| superAndrei a răspuns:

Site-uri nu prea exista,insa exista grupuri pe Facebook in care se posteaza diferite carti in format pdf,de obicei carti mai poulare. Cauta grup carti pdf pe Facebook, si cred ca vei gasi.Dar daca vrei sa citesti o carte neaparat, si o vrei pdf fara sa dai banii pe ea, cauta titlul in romana al cartii pe google si pune un pdf la sfarsit, si este posibil sa gasesti unele titluri, dar nu toate!
Si eu citesc! Dar In mare, nu iti recomand sa practici aceasta metoda, pana la urma si autorul trebuie sa traiasca din ceva! Succes! Spor la citit cat mai multe carti din care ai de invatat ceva!

2 răspunsuri:
| oglindasultanului a răspuns:

Eu aveam o aplicatie pe telefon cu android.