| TiniS a întrebat:

Heii TPU! Vreau cateva site.uri gen youtube. Pe care sa pot posta video.uri iar altii sa.si zica parerea despre ce postez.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Uite unul romanesc: Trilulilu.

| Vvistula a răspuns:

Nu cred ca mai exista altul in afara de Youtube

| hhhpyter a răspuns:

Dc nu folosesti youtobe? E cel mai bun.