| andra1223 a întrebat:

Help! La poza mea de profil pe facebook imi apar 16 like'uri, iar cand ma uit pe telefon imi apar 30. Ce pot face ca sa imi apara pe calculator ca si pe telefon? big grin Funda

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
1 răspuns:
| 3v1lM1nD a răspuns:

Atunci cand esti in browserul dupa computer incearca sa apesi CTRL+SHIFT+DELETE si sa stergi cache ul pentru ca este foarte posibil sa fie o problema de cache al browserului.

Spor!