| Alicutz a întrebat:

Hey...Stiti vreun site cu poze foarte cool? Chiar am nevoie.Incerc sa o fac pe dusmana mea...Ma rog nu conteaza.Deci stiti?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
5 răspunsuri:
| omide a răspuns:

Uite ceva pe aici
http://www.grozav.ro/image.php

| NoShit a răspuns:

Weheartit.com
deviantart.com

| liliacALB a răspuns:

Http://acidcow.com/
E un site 100% comic, are foarte multe faze. Te rog sa te uiti inainte sa dai funda;)

| XeVoNn a răspuns:

Daca ti-ar placea astea
www.avatare.ro
www.avatareleselecte.ro
Bafta

| Alicutz explică:

Multumesc dar le stiam deja pe toate.Mai aveti si alte sugestii?