| EJelly a întrebat:

Imi poate da cineva un link de unde sa descarc acel multi mess universal care nu necesita instalare? Apare sub forma unei casute in care mi se cere un numar de ferestre pe care vreau sa il deschid, de yahoo messenger. Va rog, raspundeti cat mai repede scuzati CATEEGORIAAA!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Descarca de aici:
http://yahoo-multi-messenger.en.softonic.com/

Tot ce trebuie sa faci este sa rulezi fisierul Yahoo multi-mess si apoi selecteaza Enable YMulti.
Yahoo multi-mess este compatibil cu versiunile de Messenger(8, 9,10, 11).
Bafta!

| EJelly explică (pentru neluL):

Multumesc, mi-ai fost de mare ajutor. (merge! :* )

| neluL a răspuns (pentru EJelly):

Cu placere! bye, bye wave

3 răspunsuri:
| GabrielleTheRealQueen a răspuns:

Eu il am! Da.mi id.u si iti dau add.