| Lucian2473 a întrebat:

Incerc sa aflu cum se numeste un film. Am vazut doar prima parte. In film este vorba de niste tineri pe care ii sageteaza moartea rand pe rand dupa un plan. Tinerii vor sa afle cine urmeaza la rand in planul mortii. Multumesc!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| BogdanBz a răspuns:

Final destination se numeste filmul si are vreo 4 parti cu povesti diferite.

| Lucian2473 explică (pentru BogdanBz):

Bravo, asta este! Imi statea pe limba. Multumesc!

| BogdanBz a răspuns (pentru Lucian2473):

Cu placere! Vizionare placuta!

| Lucian2473 explică (pentru BogdanBz):

Imi poti spune si ordinea aparitiilor? Numai anii, in rest caut eu.