| A0n1mUL a întrebat:

Ma puteti ajuta va rog sa imi dati un link de unde sa scot microsoft office word 2007 sa nu fie 60 days trial sau de astea adica sa mearga mereu va multumesc

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Microsoft Office 2007 Blue edition [FULL] [AUTOACTIVAT] - nu iti trebuie serial/licenta si nici Crack! Il instalezi si atat!
Include:
*Microsoft Office Access 2007
* Microsoft Office Excel 2007
* Microsoft Office Groove 2007
* Microsoft Office InfoPath 2007
* Microsoft Office OneNote 2007
* Microsoft Office Outlook 2007
* Microsoft Office PowerPoint 2007
* Microsoft Office Publisher 2007
* Microsoft Office Word 2007
http://office.microsoft.com/......74224.aspx
Pentru detalii vezi pm! Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| neluL a răspuns (pentru A0n1mUL):

Vezi ca ti-am dat mesaj privat cu ceea ce iti trebuie! Pe TPU nu se pot pune linkuri de descarcare care incurajeaza pirateria! CITESTE_TI mesajele private!