| Buzgure_Tudor_1991 a întrebat:

Mi-am facut recent un server de metin 2 si as vrea sa imi fac un item modat dar imi da
"Notice: Undefined index: socket3 in C:\xampp\htdocs\crea_item.php on line 20

Notice: Undefined index: socket4 in C:\xampp\htdocs\crea_item.php on line 21

Notice: Undefined index: socket5 in C:\xampp\htdocs\crea_item.php on line 22
Conectare la baza de date in curs...

Warning: mysql_connect(): No connection could be made because the target machine actively refused it. in C:\xampp\htdocs\crea_item.php on line 38
Conexiune stabilita!

Warning: mysql_select_db(): No connection could be made because the target machine actively refused it. in C:\xampp\htdocs\crea_item.php on line 40

Warning: mysql_select_db(): A link to the server could not be established in C:\xampp\htdocs\crea_item.php on line 40
Baza de date selectata...
Scriere valori in curs...

Warning: mysql_query(): No connection could be made because the target machine actively refused it. in C:\xampp\htdocs\crea_item.php on line 44

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in C:\xampp\htdocs\crea_item.php on line 44
Itemul nu a fost creat!"
Help! FUNDA

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.