| SadBoyForever a întrebat:

Nu imi mai merge str0ng dc, l-am instalat insa cand intru in el imi spune "DHT Bootstrap error: No connection could be made because the target machine actively refused it".

3 răspunsuri:
| vampir004 a răspuns:

Mai instaleaza-l inca o data, poate isi revine

| SadBoyForever explică (pentru vampir004):

L-am instalat de mai multe ori insa mereu intampin aceeasi problema, la fiecare hub pe care vreau sa intru imi scrie ''No connection could be made because the target machine actively refused it''. De ce mi se intampla asta? Ce potface ca sa pot folosi din nou Str0ng-ul?

| vampir004 a răspuns (pentru SadBoyForever):

Nu stiu din ce cauza e